Megengedtem a férjemnek, hogy mással háljon. Elmondom miért tettem

Megengedtem a férjemnek, hogy mással háljon. Elmondom miért tettem

Így fogadta az ajánlatom. Egy vidéki városkában élünk. Mindenünk megvan, ami a...

Innen lehet tudni, hogy jó volt a szex

Innen lehet tudni, hogy jó volt a szex

A legtöbb alkalommal életem során a legkevésbé sem izzadtam meg. Szarul is éreztem magam,...

3 lány brutális története a szexuális zaklatásról - ezeket a borzalmakat sosem felejti el

3 lány brutális története a szexuális zaklatásról - ezeket a borzalmakat sosem felejti el

Az elmúlt években megnőtt a szexuális zaklatás és a nemi erőszak eseteinek száma, az...

Minden negyedik ember szorong: a túlsúly még a szextől is elveszi a kedvüket

Minden negyedik ember szorong: a túlsúly még a szextől is elveszi a kedvüket

Magyarország — Extra kilóik miatt szoronganak emberek ezrei. A külsejükből fakadó...

Módszer: Így nyílik meg könnyen a p.nci

Módszer: Így nyílik meg könnyen a p.nci

Alig várom, hogy ne csak a képzeletemben szeretkezzünk Új pasi került az életembe, aki...

Maszturbálásért fizet 9 millió forintot egy szexjátékgyártó cég

Maszturbálásért fizet 9 millió forintot egy szexjátékgyártó cég

Ha esetleg önnek nem életcélja, hogy törpemalac-nevelésből keressen pénzt, vagy az összes...

Jobbat érdemelsz

Jobbat érdemelsz

Mert nem tudok megfelelni az elvárásaidnak. Mert nem tudom azt nyújtani, amire vágysz. Te nem...

Hogyan lehet túlélni a csalódást?

Hogyan lehet túlélni a csalódást?

Megsérülni, megszenvedni, meghalni. Túlélni, felállni, elindulni. Újra meg újra....

Ezek az igazán csapnivaló fenekek!

Ezek az igazán csapnivaló fenekek!

A szerkesztőségben tombol a karácsonyi hangulat, és már ott is ünnepet látunk, ahol nincs....

Cölibátus szindróma

Cölibátus szindróma

Kevésbé a tapasztalati utat, mintsem megrökönyödésem tárgyát szeretném most elétek...

Kegyelemért könyörögtem

Kegyelemért könyörögtem

Nos, csajok, volna itt nektek néhány gondolatom, amit szívesen megosztanék veletek. Ahogy...

Érdemeld ki a bennem rejlő szexi nőt

Érdemeld ki a bennem rejlő szexi nőt

A szexisség a női lét egyik alapvető eleme, nélküle nem lehet teljes a női identitás....

Falhoz csapós, vad szex

Falhoz csapós, vad szex

A vad szex legnagyobb előnye, hogy feszültségoldó, és a legképtelenebb napok végén is...

Azzal szexelj, akivel akarsz!

Azzal szexelj, akivel akarsz!

Szexelj, ne háborúzz! Valahogy így hangzik a kultikus mondat, kicsit másképp. Az állítás...

Nő könyvet még nem élvezett ennyire

Nő könyvet még nem élvezett ennyire

Olvasni jó! Ha pedig közben az embert más is kényezteti, akkor olvasni nagyon jó! Azt...